Hakutulokset

Hakuehdot

Muokkaa hakua

Hakurajaukset

Ladataan rajauksia...

Hakutulokset

Löytyi 1 548 hakutulosta. Sivu 2/16.

keyId Seurakunta Kirkonkirja Sidos Sivu Sivu AB Rivi Numero rivillä Asuinpaikka Ammatti Etunimet Patronyymi Sukunimi Omaa sukua Sukupuoli Syntymäaika Kuolinaika JULKISUUS HYVAKSYTTY
1015R7737121 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 10A A 1 Talonpojat Tverin läänin, Vesjegonskin kihlakunnan, Habotskojen volostin, Kostinon kylän talonpoikaisnainen Stefanida ​ Spiridonova Blinova nainen 1851 1 1
1015R7737135 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 10A A 3 Talonpojat Tverin läänin, Rzhevin kihlakunnan, Holninskin volostin, Balashevon kylän talonpoika Sergi ​ Nikitin Vaganov mies 1881 1 1
1015R7737170 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 10A A 5 Talonpojat Novgorodin läänin ja kihlakunnan, Spasskin volostin, Jaman kylän talonpoikaisnainen Jevfimia ​ Vasiljeva Vasiljeva nainen 1893 1 1
1015R7737254 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 10B B 1 Talonpojat Novgorodin läänin, Starorusskin kihlakunnan, Zalutskin volostin, Sosnovkan kylän talonpoika Timofei ​ Viktorov Viktorov mies 1848 1 1
1015R7737324 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 10B B 7 Talonpojat Kostroman läänin, Galitshin kihlakunnan, Durtsovskajan volostin, Novajan kylän talonpoika Joann ​ Dmitrijev Golubev mies 1852 1 1
1015R7737450 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 11B B 5 Talonpojat Poika Joann ​ Maksimov Zimin mies 1889 1 1
1015R7737457 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 12A A 5 Talonpojat Novgorodin läänin, Starorusskin kihlakunnan, Manuilovskajan volostin, Drjaglan kylän talonpoika Vasili ​ Nikolajev Ivanov mies 1899 1 1
1015R7737527 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 12B B 2 Talonpojat Kostroman läänin, Galitshin kihlakunnan, Pretzhistenskajan volostin, Novojen kylän talonpojan poika Aleksandr ​ Artemjev Kudrjashev mies 1905 1 1
1015R7737569 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 13A A 2 Talonpojat Vaimo Matrena ​ Andrejeva Kuzmin nainen 1875 1 1
1015R7737590 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 13B B 1 Talonpojat Kostroman läänin, Soligalitshin kihlakunnan, Zashugomskajan volostin, Semenovon kylän talonpoika Aleksandr ​ Abraamijev Kamgin mies 1888 1 1
1015R7737639 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 14A A 3 Talonpojat Jaroslavlin läänin, Myshkinin kihlakunnan, Voskresenskajan volostin, Bobrikovon kylän talonpoika Glikeria ​ Sergijeva Kudrjavtseva nainen 1884 1 1
1015R7737660 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 14A A 6 Talonpojat Tverin läänin, Rzhevin kihlakunnan, Nikonovon volostin, Klotshkin kylän talonpoika Georgi ​ Jakovlev Korsakov mies 1855 1 1
1015R7738010 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 15B B 2 Talonpojat Tverin läänin, Bezhetskin kihlakunnan, Pilenitskin volostin, Naumkovon kylän talonpoika Paraskeva ​ Leontjeva Leontjeva nainen 1890 1 1
1015R7738437 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 17A A 2 Talonpojat Vaimo Daria ​ Simeonova Mokejev nainen 1876 1 1
1015R7738451 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 17A A 3 Talonpojat Tytär Taisia ​ Vasiljeva Mokejev nainen 1902 1 1
1015R7738472 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 17A A 6 Talonpojat Vaimo Anastasia ​ Isidorova Novikov nainen 1881 1 1
1015R7738486 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 17A A 9 Talonpojat Poika Aleksandr ​ Konstantinov Novikov mies 1908 1 1
1015R7738738 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 17B B 7 Talonpojat Tytär Pelagia ​ Jakovleva Pashina nainen 1903 1 1
1015R7739060 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 19A A 2 Talonpojat Vaimo Tatjana ​ Andrejeva Surin nainen 1879 1 1
1015R7739081 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 19B B 3 Talonpojat Poika Arseni ​ Aleksandrov Smirnov mies 1902 1 1
1015R7739403 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 20B B 5 Talonpojat Poika Joann ​ Kosmin Tarasov mies 1903 1 1
1015R7739410 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 20B B 8 Talonpojat Tytär Justinia ​ Kosmina Tarasov nainen 1898 1 1
1015R7739431 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 20B B 11 Talonpojat Tverin läänin, Staritsan kihlakunnan, Gnezdovon volostin, Bykovon kylän talonpojan tytär Anna ​ Spiridonova Tolkunov nainen 1900 1 1
1015R7739480 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 20B B 13 Talonpojat Aunuksen läänin, Vytegran kihlakunnan ja volostin, Ohromovshtshinan kylän talonpoika Tatjana ​ Simeonova Trofimova nainen 1875 1 1
1015R7739522 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 21A A 4 Talonpojat Petrogradin läänin, Lugan kihlakunnan, Gorodenskin volostin, Kostronan kylän talonpoika Vasili ​ Feodorov Titkin mies 1872 1 1
1015R7739690 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 21B B 4 Talonpojat Petrogradin läänin, Outovan kihlakunnan, Polnovskajan volostin, Zhiditshkovon kylän talonpoika Anna ​ Vladimirova Filippova nainen 1896 1 1
1015R7739704 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 21B B 6 Talonpojat Tytär Jelena ​ Dimitrijeva Fedorova nainen 1898 1 1
1015R7739718 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 22A A 1 Talonpojat Jaroslavlin läänin, Ljubimin kihlakunnan, Eskinon volostin, Jazvitsevon kylän talonpoika Vasili ​ Dimitrijev Frizin mies 1886 1 1
1015R7739725 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 22A A 2 Talonpojat Suomen kansalainen, Viipurin lääni, Impilahden seurakunta, Kytösyrjän kylä Joann ​ Joannov Filippov mies 1876 1 1
1015R7739753 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 22A A 7 Talonpojat Kostroman läänin, Soligalitshin kihlakunnan, Gnezdikovon volostin, Seleznevon kylän talonpoika Aleksandr ​ Nikitin Filippov mies 1884 1 1
1015R7739788 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 22B B 2 Talonpojat Novgorodin läänin, Valdain kihlakunnan, Belin volostin, Martjushinon kylän talonpoika Julita (Ulita) ​ Petrova Tsybina nainen 1835 1 1
1015R7739830 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 22B B 6 Talonpojat Kostroman läänin, Fominskajan kihlakunnan, Pilinon kylän talonpoika Konstantin ​ Gennadijev Tshernyshev mies 1886 1 1
1015R7739886 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 23A A 9 Talonpojat Tverin läänin, Ostashkovin kihlakunnan, Povelihinskajan volostin, Zaretshen kylän talonpoika Nikolai ​ Iljin Shvetsov mies 1877 1 1
1015R7740082 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 24B B 1 Sotilaat 67. Taturinskin rykmentin vanhempi aliupseeri Antoni ​ Simeonov Bogashtshenko mies 1877 1 1
1015R7740096 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 24B B 2 Sotilaat 88. Petrovskin rykmentin miehistön jäsen Stefan ​ Sergijev Grigorjev mies 1887 1 1
1015R7740131 Kellomäki (ort.) RIKI 1915 1915 24B B 8 Sotilaat Eversti evp Vasili ​ Simeonov Kedrov mies 1858 1 1
1015S1804502 Kellomäki (ort.) SYKA 910 910 3 2 Kellomäki Kleopatra ​ Zotikova nainen 21.2.1910 1 1
1015S1804509 Kellomäki (ort.) SYKA 910 910 7 1 Feneve kylä, Tverin lääni. Jelena ​ Markova nainen 11.4.1910 1 1
1015S1804516 Kellomäki (ort.) SYKA 910 910 9 1 Kulatino kylä Tverin lääni Klavdia ​ Topunova nainen 11.5.1910 1 1
1015S1804523 Kellomäki (ort.) SYKA 910 910 12 2 Rjazanin lääni Nadezhda ​ Kuptsova nainen 2.6.1910 1 1
1015S1804593 Kellomäki (ort.) SYKA 910 910 19 2 Karaulovo kylä, Rjazanin lääni Nadezhda ​ Florova nainen 15.9.1910 1 1
1015S1804607 Kellomäki (ort.) SYKA 910 910 23 2 Laukka, Pietarin lääni Stefan ​ Ivanov mies 9.12.1910 1 1
1015S1804621 Kellomäki (ort.) SYKA 910 910 26 1 Pivrilovo, Tverin lääni Konstantin ​ Veselov mies 20.12.1910 1 1
1015S1804649 Kellomäki (ort.) SYKA 911 911 3 1 Shavli, Kovnon lääni Aleksi ​ Brigas mies 28.1.1911 1 1
1015S1804656 Kellomäki (ort.) SYKA 911 911 6 1 Baranovo, Jaroslavlin lääni Tamara ​ Poshehonova nainen 12.2.1911 1 1
1015S1804663 Kellomäki (ort.) SYKA 911 911 8 2 Terijoki Georgi ​ Melto mies 26.3.1911 1 1
1015S1804670 Kellomäki (ort.) SYKA 911 911 12 1 Kruty kylä, Kalugan lääni Vladimir ​ Borisov mies 14.5.1911 1 1
1015S1804677 Kellomäki (ort.) SYKA 911 911 15 2 Galina ​ Sergejeva nainen 19.4.1910 1 1
1015S1804684 Kellomäki (ort.) SYKA 911 911 19 1 Timoshkino, Tverin lääni Natalia ​ nainen 4.8.1911 1 1
1015S1804691 Kellomäki (ort.) SYKA 911 911 22 2 Krementshug Poltavan lääni Lev Gershkovitsh Mirkovitsh mies 7.9.1888 1 1
1015S1804698 Kellomäki (ort.) SYKA 911 911 25 2 Kuzovo, Pihkovan lääni Vasili ​ Tarakanov mies 18.12.1911 1 1
1015S1804705 Kellomäki (ort.) SYKA 912 912 4 1 Kostroman lääni, Budino kylä Lidia ​ Korbenikova nainen 5.2.1912 1 1
1015S1804712 Kellomäki (ort.) SYKA 912 912 7 2 Smolenskin lääni, Suslovitsh kylä Tamara ​ Starovoitova nainen 1.4.1912 1 1
1015S1804719 Kellomäki (ort.) SYKA 912 912 11 1 Karaulovo kylä, Rjazanin lääni Lidia ​ Frolova nainen 15.5.1912 1 1
1015S1804726 Kellomäki (ort.) SYKA 912 912 14 2 Aleksandr ​ Shleifer mies 14.6.1912 1 1
1015S1804733 Kellomäki (ort.) SYKA 912 912 17 2 Torzhok, Tverin lääni Sergi ​ Maslennikov mies 13.7.1912 1 1
1015S1804740 Kellomäki (ort.) SYKA 912 912 21 1 Penzan lääni Aleksandr ​ Levkin mies 12.9.1912 1 1
1015S1804747 Kellomäki (ort.) SYKA 912 912 24 1 Grushina-Vorgla kirkonkylä Jekaterina ​ Jurjeva nainen 9.11.1912 1 1
1015S1804859 Kellomäki (ort.) SYKA 913 913 2 1 Tverin lääni Niina ​ Lihatsheva nainen 26.12.1912 1 1
1015S1804880 Kellomäki (ort.) SYKA 913 913 7 2 Brishki kylä Nikolai ​ Brishka-Bolt mies 11.4.1913 1 1
1015S1804887 Kellomäki (ort.) SYKA 913 913 11 1 Soligalitsh Vladimir ​ Smirnov mies 23.5.1913 1 1
1015S1804894 Kellomäki (ort.) SYKA 913 913 14 2 Pietari Vladimir ​ mies 20.6.1913 1 1
1015S1804901 Kellomäki (ort.) SYKA 913 913 18 1 Helsinki Valentina ​ Zvjagina nainen 11.7.1913 1 1
1015S1804908 Kellomäki (ort.) SYKA 913 913 21 2 Zasobolje, Novgorodin lääni Sergi ​ mies 11.9.1913 1 1
1015S1804922 Kellomäki (ort.) SYKA 913 913 26 2 Kuokkala Jevgenia ​ Ratova nainen 10.11.1913 1 1
1015S1804992 Kellomäki (ort.) SYKA 914 914 9 2 Tverin lääni,, Turovo kylä Aleksandr ​ Vasiljev mies 8.4.1914 1 1
1015S1804999 Kellomäki (ort.) SYKA 914 914 13 1 Gorodishtshe kirkonkylä Leonid ​ Maksimenkov mies 25.5.1914 1 1
1015S1805006 Kellomäki (ort.) SYKA 914 914 16 2 Majak,Hersonin kk, Odessan kk Leonid ​ Zilbershtein mies 20.1.1886 1 1
1015S1805013 Kellomäki (ort.) SYKA 914 914 20 1 Karaulovo, Romano-Darkovin volosti Olga ​ Frolova nainen 10.6.1914 1 1
1015S1805020 Kellomäki (ort.) SYKA 914 914 23 2 Berdunovo kylä Aleksei ​ Maslennikov mies 10.8.1914 1 1
1015S1805027 Kellomäki (ort.) SYKA 914 914 27 1 Shironevo kylä Aleksandr ​ Barhatov mies 1.10.1914 1 1
1015S1805041 Kellomäki (ort.) SYKA 915 915 3 1 Lenina kylä, Aunuksen lääni Petr ​ Shtsherbakov mies 8.2.1915 1 1
1015S1805048 Kellomäki (ort.) SYKA 915 915 7 1 Pietarhovi Petr ​ Olshevskij mies 23.6.1915 1 1
1015S1805055 Kellomäki (ort.) SYKA 915 915 10 2 Mihalkovo kylä Aleksandr ​ Stepanov mies 24.8.1915 1 1
1015S1805062 Kellomäki (ort.) SYKA 915 915 14 1 Luhats kylä Nikolai ​ Zubov mies 27.10.1915 1 1
1015S1805069 Kellomäki (ort.) SYKA 916 916 4 2 Matjushinon volosti, Tihonovo kylä Jevgeni ​ mies 9.2.1916 1 1
1015S1805076 Kellomäki (ort.) SYKA 916 916 8 2 Gnezdikovin volosti,Agutino Vera ​ Toskinova nainen 16.6.1916 1 1
1015S1805083 Kellomäki (ort.) SYKA 916 916 12 1 Georgi ​ Kaplan mies 16.4.1916 1 1
1015S1805090 Kellomäki (ort.) SYKA 916 916 15 2 Utkino kylä Sergi ​ Skorodumov mies 25.9.1916 1 1
1015S1805097 Kellomäki (ort.) SYKA 916 916 19 1 Seltsy esikaupunki Tamara ​ Mironova nainen 23.10.1916 1 1
1015S1805104 Kellomäki (ort.) SYKA 917 917 4 2 Kellomäki Lidia ​ Zotikova nainen 8.4.1917 1 1
1015S1805111 Kellomäki (ort.) SYKA 917 917 8 1 Anatoli ​ Eljegolts mies 31.5.1917 1 1
1015S1805139 Kellomäki (ort.) SYKA 918 918 3 1 Tarasovo, Tverin lääni Nikolai ​ Sokolov mies 29.1.1918 1 1
1015S1805146 Kellomäki (ort.) SYKA 918 918 7 1 Razbirajevo seltso,Kurskin lääni Viktor ​ Komarov mies 17.7.1918 1 1
1015S1805153 Kellomäki (ort.) SYKA 919 919 4 2 Antonina ​ Morozova nainen 26.6.1919 1 1
1015S1805160 Kellomäki (ort.) SYKA 920 920 4 1 Tamara ​ Shmidt nainen 2.2.1920 1 1
1015S1805167 Kellomäki (ort.) SYKA 920 920 8 1 Nikolai ​ Orlenko mies 24.9.1920 1 1
1015S1805188 Kellomäki (ort.) SYKA 923 923 3 2 Vladimir ​ Melto mies 24.3.1922 1 1
1015V910749 Kellomäki (ort.) VILU 910 910 31 1 Grjaznaja kylä, Aunuksen lääni Talonpoika, ortodoksi Mihail ​ Ioannov Selivanov mies 1 1
1015V910756 Kellomäki (ort.) VILU 910 910 34 1 Shapulino, Novgorodin lääni Talonpojan neiti, ortodoksi Anna ​ Iljina nainen 1 1
1015V910798 Kellomäki (ort.) VILU 911 911 30 1 Zihnovo, Novgorodin lääni Talonpojan neito, ortodoksi Vassa ​ Pavlova Pavlova nainen 1 1
1015V910805 Kellomäki (ort.) VILU 911 911 34 1 Vitebskin lääni, Jarigovo kylä Talonpoika, ortodoksi Grigori ​ Petrov mies 1 1
1015V910833 Kellomäki (ort.) VILU 911 911 37 1 Vloshevo, Pietarin lääni Talonpoika, ortodoksi Nikolai ​ Dimitrijev Dimitrijev mies 1 1
1015V910840 Kellomäki (ort.) VILU 911 911 39 1 Laptreskin srk, Uudenmaan lääni Suomen alamainen, ortodoksi Maria ​ Genrihova Karlson nainen 1 1
1015V910868 Kellomäki (ort.) VILU 912 912 32 1 Nimineuvoksen tytär Julia ​ Aleksandrova Dilaktorskaja nainen 1 1
1015V910875 Kellomäki (ort.) VILU 912 912 36 1 Pietari Porvari, ortodoksi Viktor ​ Aleksejev Semenov mies 1 1
1015V910882 Kellomäki (ort.) VILU 912 912 39 1 Krasnyje Holmy Porvari, ortodoksi Vera ​ Ioannova Tshizhova nainen 1 1
1015V910889 Kellomäki (ort.) VILU 912 912 43 1 Karmanovo kylä,Novgorodin lääni Talonpoika, ortodoksi Andrei ​ Grigorjev Nikitin mies 1 1
1015V910896 Kellomäki (ort.) VILU 912 912 46 1 Insinööri-everstin tytär,ortodoksi Valentina ​ Dimitrijeva Denisova nainen 1 1
1015V910903 Kellomäki (ort.) VILU 913 913 31 1 Kostroman lääni,Jakshino kylä Talonpoika, ortodoksi Nikolai ​ Andrejev Tihonov mies 1 1

Löytyi 1 548 hakutulosta. Sivu 2/16.